Darmowa wysyłka na zamówienie na PLN800!

Dr Martens online
Koszyk 0 -- PLN0.00
Str. główna >>  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty

Dostawa zwrotna pojazdu Polityka Zawsze nalegamy na ten sam dzień zamówienia, oczywiście, zasada dostawy następnego dnia, pozwalając osobom na transfer towarów napięcia ładunku 1-3 dni. Podczas transportu prawdopodobnie 7-15 dni.

Musisz zapłacić za transport. Prawo odstąpienia Jesteśmy zobowiązani do pełnej satysfakcji. 5 dni po paczce musisz nas zaakceptować. polityka kursu walutowego przed skorzystaniem z prostego zwrotu, należy skontaktować się przed zwrotem przedmiotu do nas. Wszystkie przesyłki odsyłane do nas nie mogą być zmieniane ani myte ani wszystkie ich etykiety.

anulować

Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przed wysłaniem. Przepraszamy, nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostanie wysłane. Dzięki za zrozumienie. Jeśli chcesz anulować zamówienie, zwróć uwagę na zasady zwrotu.

Polityka wymiany:

Skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer zamówienia, jeśli chcesz wymienić inny rozmiar lub kolor w ciągu trzech dni.

Twoja satysfakcja jest naszym celem. Oferujemy kompleksową politykę zwrotów. Przed odesłaniem towaru prosimy najpierw skontaktować się z nami w celu omówienia problemu. Przez większość czasu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu, nie musisz nic wysyłać. Jeśli w towarach występują nieodwracalne wady, możesz zagwarantować, że wrócisz do projektu w zamian za udzielenie nam naprawy lub wymiany na 12 miesięcy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, otrzymasz wiadomość później. Podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator. Nie należy nosić, zmieniać lub myć, wszystkie dołączone metki, trzeba zapłacić koszty zwrotu, koszty transportu, koszty zakupu.